• Facebook
  • YouTube
  • Instagram

KONTAKT

Gregor Kampjut

T: + 386 1 586 79 41
E: gkampjut@mds-it.si

Polona Steel 

T: + 386 1 586 79 48
E: psteel@mds-it.si

TAJNIŠTVO

+ 386 1 586 79 33
info@mds-it.si

Bernarda Vrbnjak, vodja pisarne

T: + 386 1 586 79 33
E: bvrbnjak@mds-it.si

 

Petra Dovečar

T: + 386 1 586 79 55
E: Petra.Dovecar@mds-it.si

 

RAČUNOVODSTVO

+ 386 1 586 79 33
info@mds-it.si

Renata Kastelic

T: + 386 1 586 79 52
E: rkastelic@mds-it.si

 

Renata Mavec

T: + 386 1 586 79 38
E: rmavec@mds-it.si

NAROČANJE

T:+ 386 1 586 79 33

E: narocanje@mds-it.si

 

PRIJAVA NAPAK

T:+ 386 1 586 79 33

E: prijavanapak@mds-it.si

SERVIS

T:+ 386 1 586 79 33

E: servis@mds-it.si

 

SKLADIŠČE

Miha Pavlič

T:+ 386 1 586 79 39

E: mpavlic@mds-it.si

Nina Zabukovec

T: + 386 1 586 79 36

E: nina.zabukovec@mds-it.si

MARKETING

KJE NAS NAJDETE:

MDS IT d.d.

 

 

Leskoškova cesta 9e Sl-1000 Ljubljana Slovenia

T: 00386-1-586-79-33

E: info@mds-it.si
www.mds-it.si


Listed at the Ljubljana Court under number 1/02026/00.
ID Number: 5226422
VAT Number: SI 27599175

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

MDS IT d.d.

Leskoškova cesta 9E,

1000 Ljubljana

Tel.: +386 1 586 79 33

© 2023 by ITG. Proudly created with Wix.com

  • YouTube